gont bitumiczny GAF

certyfikat autoryzacji gonty gaf

Gonty dachowe GAF Materiał bardzo trwały, odporny na silny wiatr, niepalny. Bardzo bogata, niepowtarzalna kolorystyka nieosiągalna w żadnym innym pokryciu dachowym. Dachówka bitumiczna GAF to wyjątkowe połączenie piękna i walorów użytkowych. To wszystko powoduje, że jest to pokrycie nr 1 w USA i Kanadzie.

Pokrycia dachowe GAF chronią domy milionów amerykanów od przeszło 134 lat. Stworzone aby opierać się najsurowszym warunkom atmosferycznym panującym na całym kontynencie północnoamerykańskim w którym występują wszystkie strefy klimatyczne

Zainstaluj i bądź spokojny

gont bitumiczny GAF

Timberline® HDZ[GAF]

Najlepiej sprzedające się pokrycie dachowe w Ameryce właśnie stało się jeszcze lepsze. Więcej rodzin znalazło schronienie i spokój pod dachem Timberline® niż pod jakąkolwiek inną marką. A teraz dobra rzecz stała się jeszcze lepsza.

Kształt Gontu Zęby Smoka/Amerykański
Zęby Smoka / Typ Amerykański

Timberline® Ultra High Definition® [GAF]

Gonty Timberline® Ultra High Definition® z Advanced Protection® Technology są o 173% grubsze od tradycyjnych gontów dostępnych na polskim rynku, dzięki czemu są ultra trójwymiarowe i ultra wytrzymałe.

Kształt Gontu Zęby Smoka/Amerykański
Zęby Smoka / Typ Amerykański

Camelot® II [GAF]

Gonty Camelot® II uzupełnią Twój dom i nadadzą mu luksusowe wykończenie. Dyży wymiar połączony z wjątkową paletą kolorów zaprojektowaną specjalnie dla tej dachówki przez cenionych projektantów takich jak Nancy Fire czy Patricia Verlodt z branży Home Designer, jest odpowiedzą na panujące trendy. Subtelne mieszanki kolorów mają podkreślić wielowymiarowość dachu nadając mu przy tym dodatkową głębię.

Inne Gonty Bitumiczne GAF - na zamówienie

Glenwood® [GAF]
Designer SHIGLES

Gonty z linii Glenwood® z Advanced Protection® Technology wyróżnia trójwarstowa, unikatowa konstrukcja, która wyglądem nawiązuje do ręcznie wykonanego gontu cedrowego.

Gonty Glenwood® są ukoronowaniem najwyższej technologii w produkcji luksusowych gontów bitumicznych. Bezkompromisowa jakość, precyzyjne wykonanie i dbałość o najdrobniejsze szczegóły sprawią, że oniemiejesz z zachwytu.

 

Grand Sequoia® [GAF]
Designer SHIGLES
®

Gonty z linii Grand Sequoia® z Advanced Protection® Technology po ułożeniu na dachu wyglądem przypominają naturalny gont drewniany.

 

Woodland™ [GAF]
Designer SHIGLES
®

Gonty z linii Woodland™ z Advanced Protection® Technology charakteryzują się dużym wymiarem i łączą w sobie rustykalny urok w stylu z 21-wieku. Sprawiają, że dach wygląda niesamowicie spektakularnie.